Розгляд звернень, скарг та претензій ТОВ «Камелія-PR» приймає за адресою:

07445, Київська обл., Броварський р-н
с.Княжичі, вул. Слави, 25

Телефон: +38(067)154-94-06

Email: info@camellia.com.ua

Режим роботи:
понеділок-п’ятниця з 08-00 до 17-00 години
обідня перерва з 12-00 до 13-00 години
субота-неділя – вихідні дні

Звернення можуть подаватись споживачем:
–  в електронному вигляді;
– подання письмового звернення в ТОВ «Камелія-PR»;
– подання письмового звернення поштовим зв’язком на адресу ТОВ «Камелія-PR».

Вимоги до оформлення звернення споживача:

– обов’язково повинно бути вказано повне найменування споживача відповідно до установчих документів, юридична адреса, адреса місцезнаходження об’єкта електропостачання;
– викладено суть порушеного питання, пропозиції, заяви, скарги, повідомлення тощо;
– письмове звернення споживача повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. До звернення споживач має додати наявні оригінали рішень або копії рішень, які приймалися за його зверненням раніше, а також за наявності документи, необхідні для розгляду звернення, які після його (її) розгляду повертаються споживачу. При поданні звернення в електронному вигляді, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронним зв’язком не вимагається.
Попередня відповідь на звернення споживача надається протягом 3 (трьох) робочих днів від дня отримання звернення, якщо у ньому вказана адреса електронної пошти споживача, номер телефону.
Звернення споживачів про загрозу електробезпеці розглядаються по суті у строки, встановлені чинним законодавством, залежно від предмету питань, порушених у них.

Порядок надання повідомлень про загрозу електробезпеці споживачів:

Цей Порядок визначає процедуру надання інформації про загрозу електробезпеці споживачів і створений для оперативного реагування і швидкої локалізації подій, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві.

І. Дії працівників або свідків нещасного випадку чи аварії яка становить загрозу електробезпеці: